Історія форуму Facing the Future

МІМ - це бізнес-школа, яка постійно змінюється та розвивається. Коли ми вивчаємо майбутні тенденції та прогнози, ми готуємося до тих викликів, з якими ми стикатимемося у майбутньому. Пошуки відповідей на ці майбутні виклики і надихнули нас на проведення цього Міжнародного освітнього форуму Facing the Future.

З 2019 р. Форум проводиться щорічно.

Це - некомерційний проєкт. Кошти, які ми залучаємо під час цього заходу, направляються на різноманітні навчальні проєкти.

2019

На Форумі брали участь Юваль Ной Харарі, Джітендер Сегдєв, Кристофер Корді та Олександр Домбровський.

Модератори Формума - Віргініюс Кундротас та Вʼячеслав Покотило.

15.09.2019

800 УЧАСНИКІВ

2020 р. поставив під сумнів усі усталені концепції ведення бізнесу. Вирішальним стало уміння знайти способи залишатися конкурентоздатними попри всі обставини. Майже 25 років тому Майкл Портер зазначив, що операційна конкурентоспроможність не може навіть порівнюватися зі справжньою стратегією конкурентоспроможності. Проте нині сталість розвитку увійшли до кола пріоритетів компаній та національних економік. Ці проблеми мали стати основними під час дискусії на конференції Європейського відділення Мережі MOC, який був запланований до проведення в Києві, Україні. Проте епідемія ковіду 19 змінила наші плани. У відповідь МІМ-Київ, як господар тогорічного заходу, провів його віртуально.

У заході взяли участь Олексій Данілов, проф. Майкл Портер, проф. Артуро Бріс, Павло Клімкін, , Prof. Michael E. Porter, Prof. Arturo Bris, Pavlo Klimkin, проф. Крістіан Кетелс, проф. Піт Науде, Оксана Маркарова, проф. Збігнєв Бохняж, проф. Маржена Вереса, пров. Фернандо Г. Альберті, проф. Орʼян Сйолвел.

Протягом двох днів учасники обговорювали те, як змінюється природа конкурентоспроможності та її рушії, та як конкурентоспроможність впливає на соціальний прогрес.

2020

07-08.10.2020

800 УЧАСНИКІВ

Presentation by MICHAEL E. PORTER, Prof. Harvard Business School

Presentation by Prof. CHRISTIAN KETELS, Visiting Executive at Harvard Business School, Vice-Chair of the Board of Directors of the Innovation Fund Denmark

Q&A session by Prof. ZBIGNIEW BOCHNIARZ, OKSANA MARKAROVA, Prof. PIET J. NAUDE, Prof. MARZENNA WERESA

Presentation by Prof. MARZENNA WERESA, Dean, SGH Warsaw School of Economics

Presentation by PIET J.NAUDE, Director of the University of Stellenbosch Business School (USB)

Presentation by OKSANA MARKAROVA, Ukrainian financier. Served as the Minister of Finance of Ukraine in 2018-2020

PANEL by: Moderator - Prof. CHRISTIAN KETELS; Panelists - Prof. ARTURO BRIS, PAVLO KLIMKIN, FERNANDO ALBERTI

Presentation by Prof. ÖRJAN SÖLVELL, Director, Center for Strategy and Competitiveness (CSC) at the Stockholm School of Economics (SSE)

Facing The Future. Форум натхнення - унікальний захід, у якому поєдналися бізнес, сучасний живопис, концептуальна мода, інтерактивний театр та музика.

2021

01.10.2021

240 УЧАСНИКІВ

Під час Форуму відбулися такі заходи:

  • Виставка робіт виданих українських митців «Мікромоменти взаємозв’язків», кураторкою якої виступила Ольга Мельник, дослідниця медія та візуальної культури, та обговорення інвестування у мистецтво

  • Модний показ Анастасії Браткової, засновниці бренду «OVERALL», що брав участь в українському тижні моди

  • Імпровізаційний театр «Vne Vremeni»

  • Виступ групи «8LIS5»колишніх учасників груп «Океан Ельзи» та «Esthetic Education»

  • Невимушене спілкування, смачна їжа та діджейські сети.